Toit

Toit on koertele eluks vajalik ....Leida oma koerale õige toit on üsna keerukas ja sõltub väga paljudest asjaoludest.

Meie pakume külmpressitud kuivtoitu,närimiseks kuivatatud tooteid  ja toortoitu.

BARCA

Meie koerte kauged esivanemad elasid vabas looduses ning toitusid sellest mida loodus neile pakkus. Nendeks olid igasugu saakloomad, nii linnud kui neljajalgsed, aga samuti ka puuviljad ja erinevad taimed. Tänu oma naturaalsele kehaehitusele ja hästi arenenud instinktidele teadsid nad täpselt mida nad vajavad, et hoida oma keha tervena ning olla heas vormis. Nii on olnud sajandeid ja täpselt nii käituvad Meie lemmikud ka praegu vabas looduses.

Meie lemmikud või teenistuskoerad ei saa ise valida endale sobivat toidu koostist, seeläbi saavad nad sageli kas liiga palju või liiga vähe toitaineid. Pikaajalise uuringu tulemusena oleme kogunud palju kogemusi ja teadmisi meie koertest ja nende toitumisest.

Nende teadmistele tuginedes pakub Barca Premium meie koertele õiges tasakaalus looduslike koostisosadega  külmpressitud kuivtoitu, et parandada nende heaolu.

*********************

Pakume oma ja ka Teie koertele tervislikku  külmpressitud koeratoitu Hollandist. Külmpressitud toit erineb teistest kuivtoitudest eelkõige seetõttu, et ei paisu koera maos, vaid „sulab“ aeglaselt kiht-kihilt. Toit on ohutu koerale ja ei teki soolekeeruohtu. Külmpressimise meetodil ei hävine  toidus koostisosade naturaalsed mineraalid ja vitamiinid. Barcaga on Sul võimalus pakkuda oma Sõbrale parimate naturaalsete omadustega kuivtoitu, mis on tervislik ning ohutu koerale ja samas lõhnab meeldivalt! 
Tavakuivtoidust erinev tootmisprotsess tagab suurepärase omastatavuse ja seega on BARCA  sobilik ka tundliku seedimisega koertele .
Samuti sobib BARCA toor- ja segatoitu söövatele koertele nii vahepalaks kui lisatoiduks ning samuti ideaalselt treeninguteks ja kuulekusepreemiaks.

Meie premeerime kuulekuse treeningutes  nüüd oma suuršnautsereid vaid BARCA toiduga! Barcat on ka hea anda ka  jäljel, sest graanul on maheda lõhnaga ja piisavalt pehme, et kohapeal näppudega murda soovitava suurusega palakeseks.Tihtipeale saavad meie koerad oma päevakoguse treeningul, sest graanul on raskem kui arvata osatakse.
Maiusena on BARCA meie koerte absoluutne lemmik näituseringis.

PAKUME valikut: Adult, Mini, Puppy/ Junior ja Senior (lisatud glükosamiin ja kondroitiin) toitusid.  Uudisena on Barcal ka Lammas& Riis toitu ja Kalaga Barca. Need on küll uudistoodetena alles valgetes kottides.

Barca Lammas& Riis- 70.- eur 20 kg kott 

Barca Kalaga 70.- kg  20 kg kott (Proteiini 24,5 Rasva 13%)

Mõlemad toidud on ainult 1 proteiiniga- kanaliha ega -rasva pole lisatud.

Miks BARCA?

On valmistatud kõrgekvaliteedilisest ja naturaalsest toorainetest tagades täieliku tasakaalustatud toitumise.
Sisaldab kõiki olulisi toitaineid õiges proportsioonis mida koer vajab.
On graanul kus pole kaotatud kvaliteedis tänu külmpressitud  tootmis tehnoloogiale.
On väga hästi vastu võetud toitu valivate koerte poolt.
On kõrge seeduvusega tänu millele on vähem ja kõvemad väljaheited.
Ei paisu maos, seega on selgelt väiksem maokeeru oht.
Ei sisalda kunstlikke lõhn-, värv- ja maitseaineid.
Ei sisalga nisu.
Ei sisalda gluteeni.
Loomaarstide poolt soovitatud.

Kotid on 20 kg ja hinnad järgmised:

Barca Mini 20 kg 60 € 

Barca Adult 20 kg 55€

Barca Puppy/ Junior 20 kg 60 €

Barca Senior 20 kg 60 €

   

Külmpressitud kuivtoit Wielink Brok 

Brok on madalama energiasisaldusega ja sobib madala aktiivsusega koertele.

Külmpressitud ja täielikult tasakaalustatud koeratoit. Suurepärane, hästi seeduv, koera toitev ja maitsev. Ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitseained, allergikute tooteid - nisu, samuti teravilja gluteeni. 
Koostis: sealiha (vähemalt 13%), veiseliha (vähemalt 13%), eri liiki kalu (vähemalt 8%) teraviljad, loomne valk, taimse proteiini ekstraktid, õlid ja rasvad, pärm, vitamiine ja mineraalaineid. 
Toiteväärtus 
Looduslikud valgud -proteiin 24% 
Naturaalrasv 5% 
Looduslikud kiudained 2,7% 
Naturaal tuhk 7% 
Niiskus 11%
Sobib väga kenasti koertele kellel päevane energiatarbimine keskmine ja kes kanale allergilised.Krõbin tugevam kui Barcal,saab ka hammastele tööd!

Hind on 20 kg kotil  50.- €

Närimiseks ja muud toidulisandid:

Kuivatatud veisesõrad: madal kaloritega hea närimine,saab täita.

5 tk 4.50

10 tk 8.-

Kuivatatud peanahk: energiarikas ja kõva närimine

250 gr- 5.-

Kuivatatud loomamagu Hollandist'

1 kg pakk 15.-

Lambarasv 500 ml pumppudelis  15.- eur